SIA Maplant

SIA Maplant piedāvā pilnu ģeogrāfisko informāciju sistēmu pakalpojumu klāstu — datu izveidi, uzturēšanu, transformāciju, serveru un to programmatūras uzstādīšanu, nodrošinot pilnu ĢIS sistēmu izveidi.

Karšu pakalpojumi

Esam izveidojuši un uzturam lielu un precīzu Latvijas ģeogrāfiskās informācijas datubāzi.

Esam pilnībā nokartējuši visas Latvijas teritorijas ceļus mērogā 1:10 000. Savietojot tos ar mūsu uzturēto Latvijas ģeogrāfiskās kartes pamatni un mūsu kartogrāfu prasmēm, spējam izgatavot visa veida digitālās vai papīra kartes. Mūsu datubāzi variet aplūkot interneta vietnē Kurtuesi.lv.

Sniedzam visa veida digitālo un tradicionālo karšu pakalpojumus atbilstoši pasūtītāja vēlmēm.

Jau piecu gadu garumā esam zīmējuši kartes visiem lielākajiem velo sporta pasākumiem Latvijā, radījuši dažādas tematiskās kartes pāsvaldību uzņēmumiem un tūrisma organizācijām. Bijām pirmie, kas izveidoja „vietējās” Garmin autonavigācijas kartes un visu laiku turpinām tās pilnveidot. Esam gatavi izveidot individuāli pielāgotu digitālu vai papīra karti jebkurai Latvijas vietai un datu pieejamības gadījumā arī jebkurai ārvalstu teritorijai.

Mūsu karšu produkti pieejami GARMIN autonavigācijas un tūrisma GPS iekārtās.

Nepārtraukti sekojam ceļu tīkla izmaiņām, tāpēc mūsu dati ir vieni no visaktuālākajiem. Šo informāciju izmantojam mūsu uzturētājās GARMIN autonavigācijas un tūrisma GPS iekārtu Latvijas digitālajās kartēs Road Map of Latvia LM un Road Map of Latvia TOPO LM. Jaunums ir mūsu izstrādātā Latvijas reljefa un TOPO karte LM kas ir vienīgā precīzā Latvijas reljefa karte, 95% teritorijas noklājot ar padomju laika ģenerālštāba topogrāfiskajām kartēm M 1:10 000 (1 m horizontāle), kas savietotas ar mūsdienu aktuālāko kurtuesi.lv digitālo karti.

Web Map Services – interneta karšu risinājumi un ĢIS sistēmu izstrāde

Mums ir bagātīga pieredze dažādu ĢIS (Ģeogrāfisko informācijas sistēmu) izstrādē, konsultējam un piedāvājam labākos risinājumus šajā jomā.

Dažādiem mūsu klientiem esam ieviesuši autonomu ĢIS sistēmu, kas sevī ietver servera konfigurāciju, servera datorprogrammas izstrādi, atbilstoši noformēta kartogrāfiskā materiāla nodrošināšanu pasūtītāja vēlamajā mērogā, savietojamu ar ārējiem datiem vai iespējamu informācijas eksportu uz dažādiem datu formātiem.

Strādājam ar populārākajiem komercproduktiem un atvērtā koda (OpenSource) risinājumiem.

Jau vairākām kompānijām valsts un individuāliem lietotājiem nodrošinām personalizētu interneta karšu logu ar specifisku uzņēmumam saistošu kartogrāfisko informāciju, iespēju kartē veikt dažādu objektu (punktu, līniju, laukumu) ievadi, uzturēšanu, apstrādi. Jums ir vajadzība – mēs noteikti piedāvāsim atbilstošu ģeogrāfisko sistēmu risinājumu, jo mūsu komandā darbojas vispieredzējušākie Latvijas ĢIS sistēmu izstrādātāji un uzturētāji ar vairāk kā desmit gadu pieredzi šajā nozarē. Esam vairākkārtīgi izgājuši pilnīgi visus ĢIS ieviešanas posmus, sākot no datu radīšanas līdz to apstrādei, transformācijai un ielādei visos uzticamākajos interneta karšu serveros (ArcGIS, MapServer, GeoServer u.c.). Pēdējos gados aktīvi strādājam ar atvērtā koda risinājumiem, jo tie ir nesalīdzināmi lētāki, individuāli pielāgojami un sagatavojami.

Latvijas karšu serveris Kurtuesi.lv ir brīvi pieejams Latvijas ģeogrāfisko datu aplūkošanai ikvienam interesentam.

Mūsu izmantotā kurtuesi.lv interneta karšu publicēšanas tehnoloģija ir veidota pēc labākajām atvērtā koda vadlīnijām tā, lai šo sistēmu varētu izmantot neskaitāmos individuālos projektos. Mūsu izstrādātais publiskais paraugs – Latvijas karšu serveris KurTuEsi.lv – ir brīvi pieejams Latvijas ģeogrāfisko datu aplūkošanai ikvienam interesentam. Īpašu uzsvaru liekam uz karšu attēlošanas noformēšanu. Lūdzu, sazinieties ar mums rakstot uz kurtuesi@kurtuesi.lv un norunājiet tikšanos ar mūsu speciālistiem – labprāt sniedzam konsultācijas un meklējam abpusēji izdevīgus sadarbības nosacījumus.

Kontakti

Jūs varat nosūtīt mums atsauksmi, un mēs to tūlīt saņemsim! Jautājumus, priekšlikumus un ierosinājumus varat rakstīt arī uz kurtuesi@kurtuesi.lv

Ja Jums ir nepieciešams steidzīgi sazināties – zvaniet: +371 22057777

SIA "MapLant", Kr.Valdemāra 118, Rīga LV-1013